Втратили перемогу над лідером

Сьогодні, 10 травня, суботцівський Хлібодар провів четвертий матч у чемпіонаті Кіровоградської області.

У рамках четвертого туру Хлібодар на виїзді протистояв лідеру Першої ліги – Новатору. Команда з Суботців зуміла дати бій лідеру. Пропустивши гол на 14-ій хвилині матчу у суперечливій ситуації гравці Хлібодару зуміли проявити характер і вже через 10 хвилин зрівняти рахунок. У контратаці було скинуто м’яч у штрафний майданчик суперника і Сергій Грузін ударом з лівої ноги перекинув голкіпера Новатора.

У другому таймі матчу гравці Хлібодару провели зразкову атаку, під час якої Олександр Степаненко по флангу протягнув м’яч і віддав передачу на Сергія Грузіна, який переправив «круглого» далі на Зайцева і Олександр влучно пробив по воротах, вивівши вперед свою команду. На 86-ій хвилині матчу Хлібодар залишився у меншості – друге попередження отримав досвідчений захисник Василь Кударенко. На четвертій компенсованій хвилині до матчу, на жаль, господарям дальнім ударом вдалося уникнути поразки – 2:2. То ж Новатор вперше втратив очки на своєму полі. Хлібодар набрав перше очко у чемпіонаті, хоча мав всі шанси здобути перемогу. Ось така прикра втрата перемоги над лідером на виїзді…

Наступний свій матч Хлібодар 16 травня проведе вдома з ФК Новоукраїнка. Початок матчу о 16:00.

Новатор (Бобринець) – Хлібодар (Суботці) – 2:2 (1:1) (Літвін, 14, 90+4 – Грузін, 24; Зайцев, 60)
Хлібодар: Халімончиков, Кударенко, Самсоненко, Матюк, Прозоровський (Васільцов, 65), Олійник, Грузін, Кравченко (Шевцов О., 46), Зайцев (Шинкар, 80), Слівченко (Семчук, 62), Степаненко (Мхітарян, 78).
На заміні: Тарасенко.

Результати інших матчів туру:
ФК Новоукраїнка – Арсенал (Новоархангельськ) – 9:1 (4:1) (Красовський, 6, 31, 48; Кулаковський, 27; Обженський, 69; Козак, 29; Гресь, 72; Гапоненко, 77, 90 – Зубець, 45 (пен))
ФК Долинська – Тясмин (Олександрівка) – 5:2 (2:1) (Туктамишев, 29; Платаний, 41, 82; Пройдак, 85; Вітченко, 89 – Волошин, 30; Кулинка, 80)
Усівка (Олександрія) – Скіф (Соколівське) – 0:1 (0:1) (Хлистун, 38)