Хлібодар вийшов до півфіналу Кубку закриття сезону Знам’янщини

Сьогодні, 3 жовтня стартував розіграш Кубку закриття футбольного сезону Знам’янщини 2021 року.

Шість команд було поділено на дві групи. Матчі групи А відбулися у Знам’янці, групи Б – у Богданівці. Хлібодар грав у групі Б у Богданівці, де суперниками були ФК Дмитрівка та місцевий Промінь.

У першому матчі Хлібодар святкував впевнену перемогу над ФК Дмитрівка. Вже на другій хвилині воротам Дмитрівки загрожував Зайцев – пробив поруч з дальньою стійку воріт суперника. А вже через дві хвилини після подачі Слівченка Зайцев відкрив рахунок. А на 15-ій хвилині матчу Зайцев пробив у ближній кут воріт Дмитрівки – голкіпер Пастернак припустився помилки і пропустив вдруге. У наступній атаці з передачі Гелевера Грузін пробив повз ворота. У другому таймі матчу Грузін та Зайцев не реалізував по моменту. А на 45-ій хвилині Андрієнко зі штрафного влучив у каркас воріт Хлібодару. Наприкінці матчу у контратаці забитим голом відзначився Тарасенко.

У другому матчі з Променем гравці Хлібодару розуміли, що після другої поразки Дмитрівки, вийшли до півфіналу змагань. Можливе це дещо розслабило. Хоча перші дві третини пройшли за рівної гри. У першому таймі помилки призвели до пропущеного голу, автором якого став Базака. До перерви команди обмінялися небезпечними моментами. У Променя Сафронов пробив вище воріт, у Хлібодара – Шевцов не влучив у ворота. На старті другого тайму матчу у ворота Хлібодару був призначений суперечливий пенальті, який реалізував Сафронов. А далі вже господарі більше контролювали гру і змогли забити третій гол.

У першому півфіналі зустрінуться Нива та Хлібодар, у другому – Локомотив та Промінь. Дата та місце проведення фінального етапу визначиться пізніше.

Група А
Локомотив – Нива – 0:0
Будівельник – Нива – 0:6
Локомотив – Будівельник – 4:1

Група Б
Хлібодар – ФК Дмитрівка – 3:0 (2:0) (Зайцев, 4, 15; Тарасенко, 49)
Промінь – Дмитрівка – 5:2 (2:0) (Сітніченко, 10, 12; Семенюк, 26; Завальнюк, 41; Долинський, 50 – Паламарчук, 29; Барбанов, 33)
Хлібодар – Промінь – 0:3 (0:1) (Базака, 10; Сафронов, 30 (пен); Завальнюк, 42)