Хлібодар зіграв на благодійному турнірі

21 травня у Знам’янці на підтримку Збройних Сил України відбувся благодійний турнір з міні-футболу «Разом до ПЕРЕМОГИ!».

Участь у змаганнях взяли шість команд, серед яких був Хлібодар (Суботці). Команда не могла виступити в оптимальному складі, адже кілька її гравців нині захищають Україну у лавах ЗСУ. На першому місці на цьому турнірі для команди Хлібодар було головне не досягнення спортивного результату, а долучитися до благодійного заходу та фінансово підтримати Збройні Сили України. Віримо в ЗСУ! Слава Україні!

Хлібодар потрапив до групи Б. Склад групи Б був більш потужнішим (у групі А виступали ДЮСШ (Знам’янка), Вікторія-1 (Знам’янка Друга) та ФК Дмитрівка; у групі Б – Хлібодар, Вікторія-2 (Знам’янка Друга) та Локомотив (Знам’янка)), що позначилося і на перебігах матчів. За їх підсумками до фіналу вийшов Локомотив, а Вікторія-1 – до бронзового протистояння. Хлібодар посів третє місце у групі. У першому матчі з Локомотивом мали пару можливість для взяття воріт, але їх не реалізували, за що суперник покарав голом у кожному з таймів Матч з Локомотивом був рівним за змістом та кількістю небезпечних моментів. Самсоненко не влучив у ворота з хорошої позиції, удар Колюки потягнув голкіпер суперника. Також у гравців Хлібодару у цих матчах відчувався брак ігрової практики.

У матчі за третє місце юні гравці ДЮСШ зазнали поразки від Вікторії-1 з рахунком 1:2, а у фіналі Вікторія-2 була сильнішою за Локомотив (1:0). То ж переможцем турніру стала команда Вікторія-2, друге місце посів Локомотив, третє – Вікторія-1.

Результати матчів:
Група А
ДЮСШ – ФК Дмитрівка – 2:1
Вікторія-2 – ДЮСШ – 4:0
Дмитрівка – Вікторія-2 – 1:3
Турнірне становище команд: Вікторія-2 – 6 очок, ДЮСШ – 3, Дмитрівка – 0.

Група Б
Локомотив – Хлібодар – 2:0
Локомотив – Вікторія-1 – 2:2 (пен 2:1)
Вікторія-1 – Хлібодар – 1:0
Турнірне становище команд: Локомотив – 5 очок, Вікторія-1 – 4, Хлібодар – 0.

Матч за третє місце. Вікторія-1 – ДЮСШ – 1:0
Фінал. Вікторія-2 – Локомотив – 2:1