Відбудеться Фестиваль футболу Суботцівської СТГ на підтримку ЗСУ

19 червня з метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ стартує Фестиваль футболу Суботцівської громади.

Призовий фонд турніру становить 10 тисяч гривень, який піде на допомогу ЗСУ. Також кожного ігрового дня турніру буде скринька і кожен з присутніх зможе фінансово доєднатися до допомоги ЗСУ. Відкриття змагань відбудеться 19 червня (неділя) о 15:30.

Змагання будуть проводитися з міні-футболу (5х5) на штучному майданчику у Суботцях серед команд населених пунктів Суботцівської СТГ. На турнірі зіграють команди Суботці, КДЮСШ, Мошорине, Суботці-2, Володимирівка та Богданівка.

Змагання відбудуться у форматі чотирьох кіл (20 турів) у червні-серпні. Щосуботи буде відбуватися по два тури.

Календар змагань:

Перше коло

19 червня 1 тур

16:30. Богданівка – Суботці-2

17:10. Суботці – Володимирівка

17:50. КДЮСШ – Мошорине

2 тур

18:30. Богданівка – Володимирівка

19:10. Суботці-2 – Мошорине

19:50. Суботці – КДЮСШ

25 червня 3 тур

17:00. Богданівка – Мошорине

17:40. Володимирівка – КДЮСШ

18:20. Суботці-2 – Суботці

4 тур

19:00. Богданівка – КДЮСШ

19:40. Мошорине – Суботці

20:20. Володимирівка – Суботці-2

2 липня 5 тур

17:00. Богданівка – Суботці

17:40. КДЮСШ – Суботці-2

18:20. Мошорине – Володимирівка

Друге коло

6 тур

19:00. Суботці-2 – Богданівка

19:40. Володимирівка – Суботці

20:20. Мошорине – КДЮСШ

9 липня 7 тур

17:00. Володимирівка – Богданівка

17:40. Мошорине – Суботці-2

18:20. КДЮСШ – Суботці

8 тур

19:00. Мошорине – Богданівка

19:40. КДЮСШ – Володимирівка

20:20. Суботці – Суботці-2

16 липня 9 тур

17:00. КДЮСШ – Богданівка

17:40. Суботці – Мошорине

18:20. Суботці-2 – Володимирівка

10 тур

19:00. Суботці – Богданівка

19:40. Суботці-2 – КДЮСШ

20:20. Володимирівка – Мошорине

Третє коло

23 липня 11 тур

16:00. Богданівка – Суботці-2

16:40. Суботці – Володимирівка

17:20. КДЮСШ – Мошорине

12 тур

18:00. Богданівка – Володимирівка

18:40. Суботці-2 – Мошорине

19:20. Суботці – КДЮСШ

30 липня 13 тур

16:00. Богданівка – Мошорине

16:40. Володимирівка – КДЮСШ

17:20. Суботці-2 – Суботці

14 тур

18:00. Богданівка – КДЮСШ

18:40. Мошорине – Суботці

19:20. Володимирівка – Суботці-2

6 серпня 15 тур

16:00. Богданівка – Суботці

16:40. КДЮСШ – Суботці-2

17:20. Мошорине – Володимирівка

Четверте коло

16 тур

18:00. Суботці-2 – Богданівка

18:40. Володимирівка – Суботці

19:20. Мошорине – КДЮСШ

13 серпня 17 тур

16:00. Володимирівка – Богданівка

16:40. Мошорине – Суботці-2

17:20. КДЮСШ – Суботці

18 тур

18:00. Мошорине – Богданівка

18:40. КДЮСШ – Володимирівка

19:20. Суботці – Суботці-2

20 серпня 19 тур

16:00. КДЮСШ – Богданівка

16:40. Суботці – Мошорине

17:20. Суботці-2 – Володимирівка

20 тур

18:00. Суботці – Богданівка

18:40. Суботці-2 – КДЮСШ

19:20. Володимирівка – Мошорине