Колюка: Футболку під номером 14 закріпляємо за Сергієм Вороною

19 червня з метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ стартував Фестиваль футболу Суботцівської громади.

На відкритті змагань тренер команди Хлібодар Олег Колюка зазначив наступне: «Дуже приємно, що завдяки футболу можемо долучитися до зібрання коштів на підтримку ЗСУ. Ми маємо розуміти завдяки кому ми живемо. Це завдяки нашим мужнім воїнам. Кожен на своєму місці має зробити свій внесок для спільної перемоги. Хочу подякувати Руслану Згривцю та Андрію Борідченку за допомогу, Віталію Халімончикову – за організацію, колективу будинку культури за допомогу у відкритті цього заходу.

Сергій Ворона, якого нещодавно поховали, колишній футболіст дорослих команд села Суботці. На футбольному полі був непоступливим і справедливим. І таким ми його запам’ятаємо. Під номером 14 він грав у командах нашого села. Ми знайшли його футболку з номером 14 і закріпляємо цей номер за ним. Футболку з цим номером може вдягнути лише син Сергія Ворони Роман, який нині тренується у відділенні футболу місцевої КДЮСШ».

Олег Сергійович вручив футболку Сергія Ворони його сину Роману.

Нагадаємо, що захисника України Сергія Ворону поховали 3 червня 2022 року.