Фестиваль футболу Суботцівської громади: Богданівка впевнено втримує лідерство

З метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ відбувається Фестиваль футболу Суботцівської громади.

2 липня на турнірі відбулися сім матчів, які завершили Перше коло змагань. Команда з села Богданівка одноосібно втримує лідерство у чемпіонаті, вигравши всі матчі. Сьогодні богданівці перемогли Суботці та Мошорине. Команда Суботців переграла Трепівку та втримує другу сходинку у турнірній таблиці. На третій позиції розташувалася команда з села Мошорине, яка перемогла сусіда по таблиці Володимирівку. Володимирівці не пропустили вище себе Трепівку, перемігши в очній зустрічі. КДЮСШ та Суботці-2 зіграли внічию і у турнірній таблиці ділять 6-7 місця, маючи однакові показники у турнірній таблиці. Наступні матчі відбудуться 9 липня, коли стартує друге коло змагань.

Відзначимо, що кожного ігрового дня турніру є скринька і кожен з присутніх зможе фінансово доєднатися до допомоги ЗСУ. Призовий фонд турніру становить 10 тисяч гривень, який піде на допомогу ЗСУ.

Організовано турнір Олегом Колюкою та директором Суботцівської КДЮСШ Віталієм Халімончиковим за підтримки ТОВ “Агрофірма “Хлібодар” (генеральний директор Згривець Р.Ф.) і Суботцівської сільської ради (голова Борідченко А.В.) під егідою Кропивницької районної асоціації футболу.

Результати матчів за 2 липня:
КДЮСШ – Трепівка – 1:3 (0:2) (Ворона, 11 – Кравченко, 8, 12; Самсоненко, 24)
Богданівка – Суботці – 6:0 (2:0) (Шевцов, 4, 19; Черненко, 13; Жадан, 17; Костін, 23, 26)
Жовта: Яровий, 7.
Мошорине – Володимирівка – 2:1 (2:0) (Мельник, 1; Крячко, 12 – Новіков В., 28)
Жовта: Дубівка, 15.
Суботці – Трепівка – 4:1 (2:0) (Прозоровський, 6; Коломоєць, 15, 25, 29 – Кравченко, 28)
Жовті: Яковецький, 30 – Самсоненко, 21.
Червоні: Халімончиков, 30 – Бейбутян, 30.
КДЮСШ – Суботці-2 – 3:3 (2:0) (Старостін, 7; Братко, 9 (авт); Кривозерський, 16 – Матюшенко, 21, 22; Корлюк, 24)
Жовта: Маринич, 2
Богданівка – Мошорине – 3:2 (2:1) (Костін, 2; Шевцов, 15, 26 – Дубівка, 3, 23)
Жовті: Мельник, 14; Скорбич, 20.
Володимирівка – Трепівка – 6:2 (3:2) (Петрушенко, 4; Бондаренко, 5; Коцар, 7, 19, 21; Косюк, 29 – Кравченко, 12, 14)
Жовта: Петрушенко, 14.

Більше фото можна переглянути у Facebook.