Фестиваль футболу Суботцівської громади: день сенсаційних результатів

З метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ відбувається Фестиваль футболу Суботцівської громади (Кропивницький район Кіровоградська область).

16 липня на турнірі відбулися шість матчів. У першому матчі лідер змагань Богданівка святкував дуже складну перемогу. У першому таймі зустрічі команди обмінялися забитими голами. У середині другого тайму Кравченко вивів вперед Трепівку. Також богданівці могли пропустити і третій гол, але Кравченко не реалізував пенальті. А на наприкінці зустрічі богданівці не лише зрівняли перемогу, а й вирвали перемогу – 3:2.

Не зважаючи на рахунок 5:1 матч Володимирівка – Мошорине тримав у напрузі до 26-ї хвилини, до якої рахунок був 1:1. Останні 5 хвилин зустрічі гравці Мошорине відверто провалили, пропустивши чотири голи. Третій матч дня здивував своїм результатом. Суботці-2 створили головну сенсацію дня, обігравши лідера. Шостак на шостій хвилині вивів вперед Суботці-2. Богданівська команда мала можливість зрівняти рахунок, але Костін не реалізував пенальті. А наприкінці матчу Савенко забив другий гол у ворота Богданівки. Для команди Суботці-2 це була перша перемога на турнірі, а для богданівців друга поразка.

Трепівка святкувала перемогу над Володимирівкою з рахунком 4:2. Ця перемога дозволила трепівцям не відпустити Володимирівку у турнірній таблиці. Юні футболісти КДЮСШ вирішили не відставати від Суботців-2 і те ж здобули першу перемогу на турнірі, перегравши Мошорине. Зайченко відкрив рахунок у матчі. Але команда КДЮСШ у другій половині зустрічі завдяки дублю Старостіна змогла вирвати перемогу – 2:1.

Перед початком останнього матчу дня Суботці – Суботці-2 гравці команд та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять 37-річного Сергія Анатолійовича Павловського, який загинув 9 липня під час артилерійського обстрілу в Донецькій області. Боротьби у матчі не вийшло. Гравці Суботці-2 віддали дуже багато сил у протистоянні з богданівцями і на матч з першою командою села Суботці сил не вистачило – 0:14. У складі Суботців шість голів забив Дар’єв, чотири голи на рахунку Колюки. Наступні матчі турніру відбудуться 23 липня.

Відзначимо, що кожного ігрового дня турніру є скринька і кожен з присутніх зможе фінансово доєднатися до допомоги ЗСУ. Призовий фонд турніру становить 10 тисяч гривень, який піде на допомогу ЗСУ.

Організовано турнір Олегом Колюкою та директором Суботцівської КДЮСШ Віталієм Халімончиковим за підтримки ТОВ “Агрофірма “Хлібодар” (генеральний директор Згривець Р.Ф.) і Суботцівської сільської ради (голова Борідченко А.В.) під егідою Кропивницької районної асоціації футболу.

Результати матчів за 16 липня:
Богданівка – Трепівка – 3:2 ((1:1) (Шевцов, 8; Яровий, 28; Олійник, 29 – Грушевський, 5; Кравченко, 22)
Жовта: Письменюк, 27.
Володимирівка – Мошорине – 5:1 (1:1) (Семчук, 11, 26; Коцар, 27; Новіков В, 29, 30 – Дубівка, 9)
Жовта: Дубівка, 26.
Богданівка – Суботці-2 – 0:2 (0:1) (Шостак, 6; Савенко, 29)
Жовта: Данканіч, 26.
Володимирівка – Трепівка – 2:4 (1:3) (Новіков В., 12; Коцар, 19 – Кравченко 2, 25; Літвінчук, 7; Грушевський, 14)
Жовті: Бондаренко, 23 – Самсоненко, 8; Письменюк, 12; Бейбутян, 22.
Червона: Новіков В., 26.
Мошорине – КДЮСШ – 1:2 (1:0) (Зайченко, 6 – Старостін, 17, 28)
Червона: Драч (КДЮСШ), 21
Суботці – Суботці-2 – 14:0 (4:0) (Коломієць, 3, 22; Дар’єв Р., 7, 10, 23, 25, 26, 30; Колюка, 15, 18, 27, 28; Яковецький, 21; Федькін, 29)