Благодійний фестиваль футболу Суботцівської громади: змінився лідер

З метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ відбувається Фестиваль футболу Суботцівської громади (Кропивницький район Кіровоградська область).

23 липня на турнірі відбулися шість матчів. На початку першої гри гравці команд та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих внаслідок сьогоднішніх ракетних ударів по Кіровоградщині.

У першому матчі дня рівної гри не вийшло. Юні гравці КДЮСШ зазнали розгромної поразки з рахунком 2:13. У складі переможців Роман Дар’єв забив аж сім голів, Олег Колюка оформив хет-трик. Другий матч між Суботцями-2 та Володимирівкою подарував непоступливе протистояння та інтригу, яка тримала до останніх секунд. Спочатку команди обмінялися забитими голами, а наприкінці зустрічі Матюшенко забив переможний гол.

Третій матч дня теж був дуже цікавим. У першому таймі команда з Мошориного відкрила рахунок, але досить швидко Трепівка не лише зрівняла рахунок, а й вийшла вперед. До перерви команди обмінялися забитими голами. Після перерви мошоринці змогли зрівняти рахунок. Потім команди ще по голу забили, зігравши внічию 4:4.

Команда Суботці-2 змогла здобути другу перемогу у цей день, забивши по голу у кожному з таймів у ворота КДЮСШ. Матюшенко забив швидкий гол, а Іванов відзначився наприкінці зустрічі. В останньому матчі дня зустрічалися лідери змагань. Команда Суботці змогла нав’язати свою гру супернику і ще до перерви зробила вагому заявку на перемогу, забивши чотири голи. Відзначимо, що наприкінці тайму червону картку отримав один з найкращих бомбардирів богданівців Сергій Костін. У другому таймі Суботці збільшили перевагу у рахунку. Богданівцям вдалося лише забити гол престижу.

Команда Суботці, здобувши сьогодні три перемоги, змогла вийти на перше місце у турнірній таблиці, випередивши на одне очко Богданівку. Команда Суботці-2, здобувши дві перемоги, наблизилася до групи середняків турнірної таблиці. У третьому колі змагань можна передбачити цікаву боротьбу між чотирма командами за третє місце турніру. У заліку бомбардирів впевнено лідерство захопив Роман Дар’єв, який сьогодні забив аж 14 голів. Загалом Роман у своєму активі має 25 забитих м’ячів, випереджаючи найближчого переслідувала на вісім голів.

Відзначимо, що кожного ігрового дня турніру є скринька і кожен з присутніх зможе фінансово доєднатися до допомоги ЗСУ. Призовий фонд турніру становить 10 тисяч гривень, який піде на допомогу ЗСУ.

Організовано турнір Олегом Колюкою та директором Суботцівської КДЮСШ Віталієм Халімончиковим за підтримки ТОВ “Агрофірма “Хлібодар” (генеральний директор Згривець Р.Ф.) і Суботцівської сільської ради (голова Борідченко А.В.) під егідою Кропивницької районної асоціації футболу.

Результати матчів за 23 липня:
КДЮСШ – Суботці – 2:13 (0:4) (Старостін, 21; Дар’єв Б., 30 – Дар’єв Р., 3, 16, 19, 22, 25, 29, 30; Колюка, 5, 6, 9; Коломієць, 19; Прозоровський, 23; Федькін, 27)
Суботці-2 – Володимирівка – 2:1 (0:0) (Шостак, 18; Матюшенко, 30 – Коцар, 20)
Жовта: Іванов, 10.
Трепівка – Мошорине – 4:4 (3:2) (Грушевський, 5; Літвінчук, 7, 14; Бейбутян, 23 – Дубівка, 2, 24; Ігранов, 11, 20)
Жовта: Дубівка, 5.
Суботці – Володимирівка – 3:1 (1:1) (Дар’єв Р., 4, 23, 27 – Петрушенко, 8)
Жовта: Петрушенко, 20
Суботці-2 – КДЮСШ – 2:0 (1:0) (Матюшенко, 2; Іванов, 30)
Богданівка – Суботці – 1:7 (0:4) (Шевцов, 24 – Зайцев, 1, 13, 21; Дар’єв Р., 4, 12, 26, 30)
Жовта: Жураківський, 4.
Червона: Костін, 15.