Благодійний фестиваль футболу Суботцівської громади: Лідери здобули перемоги

З метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ відбувається Фестиваль футболу Суботцівської громади (Кропивницький район Кіровоградська область).

27 серпня на турнірі відбулися чотири матчі із запланованих шести. Команда з села Мошорине не приїхала на змагання і матчі за її участі були перенесені на пізніший термін.

У першому матчі дня команди Суботці-2 та КДЮСШ, які перебувають у нижній частині турнірної таблиці, протистояли одна одній. Після сухого першого тайму Данканич вивів вперед Суботці-2. Наприкінці матчу команди порадували забитими голами – 2:2. Трепівка дала бій Суботцям, на рівних тримаючись до 23-ої хвилини, коли було вилучено Кравченка. Далі лідер чемпіонату забив чотири голи і здобув перемогу з рахунком 7:3.

Іншому претенденту на перемогу у турнірі, Богданівці, дуже складно далися три очки. Завдяки голу Коцара Володимирівка вийшла вперед на старті зустрічі. До перерви богданівці змогли забити три голи. Другий тайм розпочався з голу Семчука і відставання було зменшено до мінімуму. А далі Володимирівка мала шанси зрівняти рахунок – двічі каркас воріт рятував суперника. А наприкінці матчу спрацювало старе футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі» – 4:2.

В останньому матчі дня Трепівка перемогла КДЮСШ. Пам’ятаючи несподівану поразку у середині чемпіонату, гравці Трепівки старалися відірватися у рахунку, забивши два голи. А перед перервою Старостін забив «гол у роздягальню». Та все ж досвідченіші гравці Трепівки у другому таймі забили ще два голи і святкували перемогу з рахунком 4:1.

Відзначимо, що кожного ігрового дня турніру є скринька і кожен з присутніх зможе фінансово доєднатися до допомоги ЗСУ. Призовий фонд турніру становить 10 тисяч гривень, який піде на допомогу ЗСУ.

Організовано турнір Олегом Колюкою та директором Суботцівської КДЮСШ Віталієм Халімончиковим за підтримки ТОВ “Агрофірма “Хлібодар” (генеральний директор Згривець Р.Ф.) і Суботцівської сільської ради (голова Борідченко А.В.) під егідою Кропивницької районної асоціації футболу.

Результати матчів за 27 серпня:
Суботці-2 – КДЮСШ – 2:2 (0:0) (Данканич, 18; Матюшенко, 30 – Старостін, 28; Качаловський, 30)
Жовта: Матюшенко, 25.
Трепівка – Суботці – 3:7 (3:3) (Самсоненко, 8, 12; Грушевський, 12 – Прозоровський, 1, 4, 23; Дар’єв Р., 10, 24, 27, 29)
Червона: Кравченко, 23.
Богданівка – Володимирівка – 4:2 (3:1) (Семенюк, 3, 15; Костін, 10, 29 – Коцар, 3; Семчук, 17)
КДЮСШ – Трепівка – 1:4 (1:2) (Старостін, 15 – Бейбутян, 11; Грушевський, 13; Письменюк, 19; Самсоненко 30)

Матчі Володимирівка – Мошорине та Мошорине – Суботці-2 перенесено на пізніший термін.