Хлібодар зазнав розгромної поразки від СІЧі

Відбулися матчі третього туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу на підтримку ЗСУ.

Матч з командою СІЧ для Хлібодару вийшов дуже не вдалим. Вже на старті матчу суперник, склад якого майже повністю складений з гравців кропивницької Зірки (команда бере участь в аматорському чемпіонаті України з футболу, склад якої можна переглянути на їх сайті), вперед пішов великими силами. І за це був сповна винагороджений, забивши вже три голи до сьомої хвилини. Далі гравці Хлібодару трішки вирівняли гру, створивши кілька моментів для взяття воріт суперника, але ними не скористалися. А наприкінці матчу гра в Хлібодару розклеїлася і СІЧ забила ще кілька голів.

Група 7
Хлібодар (Суботці) – СІЧ (Кропивницький) – 0:9 (0:4)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Комар Денис, Колєснік Віталій
Голи: Жадан Олександр, 1 (0:1), Жадан Олександр, 3 (0:2), Скляревський Максим, 7 (0:3), Жадан Олександр, 15 (0:4), Катеринка Сергій, 23 (0:5), Пурцакін Єгор, 27 (0:6), Сабієв Дмитро, 33 (0:7), Ткач Кирило, 34 (0:8), Бондар Максим, 35 (0:9)
Попередження: Ткач Кирило, 11; Красовський Руслан, 31
Джокер (Долинська) – Земельник (Кропивницький) – 2:5 (2:2)
Арбітри: Колєснік Віталій, Дяденко Віталій, Комар Денис
Голи: Євдан Костянтин, 5 (1:0), Мельниченко Віктор, 8 (1:1), Лисич Олександр, 13 (1:2), Вітченко Андрій, 14 (2:2), Мхітарян Едмон, 34 (2:3), Бирса Ярослав, 35 (2:4), Мхітарян Едмон, 40 (2:5)

Результати матчів інших груп:
Група 1
ФК Агротех-2 (Тишківка) – OUTPLAY (Кропивницький) – 6:3 (3:1)
Арбітри: Дяденко Віталій, Комар Денис, Пилипенко Ярослав
Голи: Загальський Ігор, 1 (1:0), Коломієць Олег, 12 (2:0), Чичиков Олексій, 13 (3:0), Кузьменко Віктор, 18 (3:1), Кочмар Дмитро, 24 (3:2), Манастирний Олег, 27 (4:2), Лопушенко Ігор, 33 (5:2), Загальський Ігор, 41 (6:2), Лєсов Євген, 43 (6:3)
ФК СКІФ (Кропивницький) – Титан-УПО (Кропивницький) – 7:5 (2:1)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Удовенко Сергій, Комар Денис
Голи: Барбанов Дмитро, 1 (0:1), Кривошей Єгор – не реалізований пенальті, 4, Сидоренко Юрій, 6 (1:1), Олійник Денис, 12 (2:1), Сергієнко Анатолій, 28 (3:1), Коваленко Андрій, 29 (4:1), Ткаченко Віталій, 31 (5:1), Чемерис Тарас, 33 (5:2), Замніус Артем, 33 (5:3), Чорний Микола, 37 (6:3), Барбанов Дмитро – з пенальті, 38 (6:4), Кулик Віталій, 42 (6:5), Ткаченко Віталій, 43 (7:5)
Попередження: Сидоренко Юрій, 4

Група 2
ОДНА РОДИНА (Новомиргород) – ФК Рено (Кропивницький) – 4:5 (2:3)
Арбітри: Комар Денис, Удовенко Сергій, Пилипенко Ярослав
Голи: Жданович Олексій, 1 (0:1), Полянський Дмитро (в свої ворота), 4 (0:2), Ботнаренко Віктор, 6 (1:2), Татаренко Андрій, 10 (2:2), Фальковський Данило, 17 (2:3), Туз Віктор, 22 (3:3)
Жданович Олексій, 32 (3:4), Полянський Дмитро, 36 (4:4), Бабіюк Андрій, 41 (4:5)
Попередження: Фальковський Данило, 34
Вилучення: Абрамов Сергій, 40
СКІФ (Соколівське) – Україна-Дудляр (Кропивницький) – 3:7 (2:3)
Арбітри: Удовенко Сергій, Комар Денис, Пилипенко Ярослав
Голи: Ільченко Євген, 4 (0:1), Білан Даніїл, 6 (1:1), Поплавка Ярослав, 15 (2:1), Ільченко Євген, 17 (2:2), Клименко Єгор (в свої ворота), 19 (2:3), Місієнко Артем, 22 (2:4), Білан Даніїл, 27 (3:4), Ліновіченко Олександр, 31 (3:5), Козенко Микола, 31 (3:6), Богаченко Євгеній, 38 (3:7)
Попередження: Білан Даніїл, 11; Бобошко Богдан, 23
Вилучення: Бобошко Богдан, 30 (2ЖК)

Група 3
Кристал (Володимирівка) – Рятівник (Кропивницький) – 0:6 (0:2)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Дяденко Віталій, Комар Денис
Голи: Візер Богдан, 7 (0:1), Візер Богдан, 10 (0:2), Гуліда Анатолій, 22 (0:3), Романов Дмитро, 30 (0:4), Романов Дмитро, 32 (0:5), Яценко Андрій, 35 (0:6)
АФК Добровеличківка – Огнеупор (Катеринівка) – 4:8 (1:4)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Дяденко Віталій, Комар Денис
Голи: Качанов Вадим, 5 (0:1), Бандурко Максим, 5 (0:2), Літвінов Роман, 12 (0:3), Марківський Максим, 14 (1:3), Бандурко Максим, 18 (1:4), Бондаренко Олександр, 27 (2:4), Бандурко Максим, 28 (2:5), Шкабара Віталій, 30 (2:6), Літвінов Роман, 33 (2:7), Бондаренко Олександр, 36 (3:7), Марківський Максим, 38 (4:7), Качанов Вадим, 38 (4:8)

Група 4
Соколівська ТГ – Лідер (Долинська) – 1:4 (0:1)
Арбітри: Пилипенко Ярослав Комар Денис, Колєснік Віталій
Голи: Маковецький Віталій, 1 (0:1), Конюк Олег, 28 (1:1), Пройдак Віталій, 31 (1:2), Оганесов Антон, 33 (1:3), Колєсніков Олександр, 43 (1:4)
Попередження: Єпіфанов Ігор, 30; Колєсніков Олександр, 42
ФК Клинці – Дніпро-Кіровоград (Кропивницьк) – 1:12 (0:7)
Арбітри: Комар Денис, Дяденко Віталій, Пилипенко Ярослав
Голи: Степовський Андрій, 1 (0:1), Корінь Владислав, 2 (0:2), Куницький Сергій, 10 (0:3), Івченков Роман, 12 (0:4), Корінь Владислав, 13 (0:5), Куницький Сергій, 15 (0:6), Гресь Віталій, 16 (0:7), Гресь Віталій, 29 (0:8), Пономаренко Олексій, 30 (0:9), Івченков Роман, 32 (0:10), Степовський Андрій, 34 (0:11), Кушніренко Олександр, 37 (1:11), Куницький Сергій, 39 (1:12)
Попередження: Корінь Владислав, 36

Група 5
ФК Агротех (Тишківка) – Енерго (Кропивницький) – 3:12 (2:5)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Удовенко Сергій, Комар Денис
Голи: Сівак Михайло, 2 (1:0), Кожухар Владислав, 7 (2:0), Сурженко Максим, 8 (2:1), Барбанов Сергій, 12 (2:2), Лобода Вадим, 14 (2:3), Паньковський Ігор, 15 (2:4), Крамаренко Ігор, 20 (2:5), Лобода Вадим, 22 (2:6), Барбанов Сергій, 24 (2:7), Лобода Вадим, 25 (2:8), Сівак Михайло, 30 (3:8), Лобода Вадим, 34 (3:9), Лобода Вадим, 34 (3:10), Воловик Вадим, 37 (3:11), Сурженко Максим, 38 (3:12)
Попередження: Головань Олександр, 24
Тясмин (Олександрівка) – ФК Спектр (Кропивницький) – 9:8 (4:4)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Комар Денис, Удовенко Сергій
Голи: Ніколаєнко Ігор, 1 (0:1), Лапін Ростислав, 6 (0:2), Колос Олександр, 7 (1:2), Кулик Ілля, 10 (2:2), Гедерим Максим, 13 (2:3), Гедерим Максим, 15 (2:4), Колос Олександр, 18 (3:4), Колос Олександр, 19 (4:4), Ніколаєнко Ігор, 23 (4:5), Колос Олександр, 25 (5:5), Колос Олександр, 26 (6:5), Гедерим Максим, 26 (6:6), Колос Олександр, 28 (7:6), Кулик Ілля, 32 (8:6), Лушпіган Максим, 41 (9:6), Дьяченко Дмитро, 41 (9:7), Гедерим Максим, 43 (9:8)

Група 6
ФК Динамо (Червоновершка) – А2 (Кропивницький) – 1:12 (1:5)
Арбітри: Пилипенко Ярослав Комар Денис, Колєснік Віталій
Голи: Іванов Дмитро, 3 (0:1), Гора Богдан, 8 (0:2), Гора Богдан, 8 (0:3), Савіцький Андрій, 9 (0:4), Бурилін Олександр, 13 (1:4), Савіцький Андрій, 18 (1:5), Кузнєцов Микола, 26 (1:6), Гора Богдан, 29 (1:7), Аркуша Данило, 29 (1:8), Савіцький Андрій, 30 (1:9), Савіцький Андрій, 31 (1:10), Ромашев Денис, 39 (1:11), Берьозкін Максим, 40 (1:12)
Попередження: Бурилін Олександр, 5
ФК Відродження (Аджамка) – Новатор (Бобринець) – 2:7 (1:1)
Арбітри: Дяденко Віталій, Колєснік Віталій, Комар Денис
Голи: Побіяха Дмитро, 3 (1:0), Ліщук Павло, 15 (1:1), Кривоносов Данило, 22 (2:1), Квашенко Сергій, 23 (2:2), Потьомка Віталій, 28 (2:3), Піньковський Андрій, 30 (2:4), Піньковський Андрій, 33 (2:5), Коркаченко Артем, 36 (2:6), Квашенко Сергій, 38 (2:7)

Група 8
ФК Великосеверинівська ТГ () – ФК Новоукраїнка – 2:4 (0:1)
Арбітри: Комар Денис, Колєснік Віталій, Пилипенко Ярослав
Голи: Кріт Вадим, 12 (0:1), Барбарош Василь, 22 (1:1), Ніколаєв Дмитро, 26 (2:1), Щербатюк Артем, 33 (2:2), Щербатюк Артем, 42 (2:3), Кріт Вадим, 43 (2:4)
Попередження: Бакуменко Владислав, 25; Самченко Василь, 25
Лотос (Компаніївка) – А2-2 (Кропивницький) – 4:7 (1:1)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Колєснік Віталій, Комар Денис
Голи: Сідельник Євген, 11 (0:1), Диченко Андрій, 13 (1:1), Замуренко Павло, 23 (1:2), Замуренко Павло, 27 (1:3), Жалдак Олександр, 31 (1:4), Лисенко Кирило, 31 (1:5), Скляренко Максим, 35 (2:5), Дишловий Володимир, 37 (3:5), Портянко Сергій, 40 (3:6), Диченко Андрій, 41 (4:6), Жалдак Олександр, 43 (4:7)
Попередження: Замуренко Павло, 5; Сідельник Євген, 22; Бойко Роман, 41; Тутевич Олег, 43

КОАФ