Хлібодар – Джокер: повторення сумного сюжету

Відбулися матчі 5-го туру групи 7 чемпіонату Кіровоградської області з футзалу на підтримку ЗСУ.

Хлібодар зустрічався з командою Джокер (Долинська). У першому колі Хлібодар зазнав прикрої поразки від Джокера, пропустивши вирішальний гол наприкінці зустрічі. У цьому матчі, на жаль, сюжет повторилася. На старті матчу команди обмінялися забитими голами. У другому таймі матчу дубль Петрушенка дозволив Хлібодару вести у рахунку 3:1. Але здобуту переможний рахунок втримати не вдалося. Долинська команда не лише відіграла два голи, а й на останній хвилині зустрічі забила переможний м’яч. Хлібодар зазнав поразки з рахунком 3:4. Команді не вистачило “довжини лави запасних”.

В іншому матчі групи 7 СІЧ впевнено переграла Земельник (7:1). 8 січня відбудеться останній тур першого етапу змагань, за результатами якого сформуються ліги другого етапу.

Хлібодар (Суботці) – Джокер (Долинська) – 3:4 (1:1)
Голи: Кравченко Андрій, 3 (1:0), Євдан Костянтин, 4 (1:1), Петрушенко Василь, 25 (2:1), Петрушенко Василь, 28 (3:1), Григоренко Андрій, 30 (3:2), Вітченко Андрій, 37 (3:3), Вітченко Андрій, 40 (3:4)
Попередження: Вітченко Андрій, 19; Дар’єв Роман, 28

СІЧ (Кропивницький) – Земельник (Кропивницький) – 7:1 (5:0)
Голи: Катеринка Сергій, 2 (1:0), Кіяниця Владислав, 5 (2:0), Скляревський Максим, 7 (3:0), Катеринка Сергій, 15 (4:0), Бондар Максим, 16 (5:0), Кваша Іван, 22 (6:0), Бондар Максим, 39 (7:0), Гаврилюк Сергій, 40 (7:1)
Попередження: Красовський Руслан, 11; Пурцакін Єгор, 31