Перед стартом другого етапу чемпіонату Кіровоградської області

14 січня стартує другий етап чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2022/23 років. Нагадаємо, що за наслідками першого етапу сформувалися Екстра ліга, Перша ліга, Друга ліга та Третя ліга.

Команда Хлібодар посіла друге місце у групі 7 і потрапила до Першої ліги (друга за рівнем змагань) другого етапу змагань. Хлібодар зіграє у групі 1, в якій суперниками будуть Титан-УПО (Кропивницький), Огнеупор (Катеринівка) та Тясмин (Олександрівка).

Календар матчів групи 1 подано у боковій колонці нашого сайту. Першим суперником Хлібодару буде команда Титан-УПО (матч відбудеться 15 січня). Відзначимо, що гравці команди Титан-УПО є досить досвідченими (Дмитро Барбанов, Вячеслав Головченко, Олександр Дергаленко, Артем Замніус, Віталій Кулик, Дмитро Согутовський, Тарас Чемерис і Антон Шевельов) і чимало років вже грають разом у складах різних команд як у футзал, так і у футбол. Єгор Кривошей має досвід виступів на професійному рівні в складі кропивницької Зірки, Інгульця та Нікополя.

У складі Тясмина своєю грою виділяються вихованці черкаського футболу Олександр Колос та Ілля Кулик. У складі Огнеупора грають гравці, що разом виступали в Екстралізі чемпіонату Кіровоградської області з футзалу різних сезонів.

Команда Хлібодар у рамках підготовки до другого етапу провела кілька спарингів, а також підсилила свій склад. Взимку до команди з Суботців прийшли Кирило Аніцой, Ярослав Мазуров, Кирило Мурзак, Костянтин Скубиш та Дмитро Тюпа.

Заявки команд групи 1 Першої ліги:

Після завершення матчів групи 1 команди визначають переможця та призерів Першої ліги в стикових матчах.