Вольова перемога

Відбулися матчі другого туру групи 1 Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2022/23 років.

Хлібодар святкував складну перемогу над Тясмином. У першому таймі матчу гравці Хлібодару володіли ініціативою і на 18-ій хвилині вдалося відкрити рахунок. Але через дві хвилини суперник зумів зрівняти рахунок. На другий тайм гравці Тясмину вийшли більш налаштовані та агресивніше діяли на майданчик, вирівнявши гру. Згодом їм вдалося вийти вперед. А наприкінці матчу завдяки голам Аніцоя та Тюпи Хлібодару вдалося здобути вольову перемогу.

В іншому матчі групи 1 Титан-УПО, пропустивши гол вже на першій хвилині, зміг до перерви забити аж чотири голи у відповідь і на класі довести гру до перемоги над Огнеупором – 5:2.

У третьому турі групи 1 Першої ліги, 29 січня, Хлібодар зустрінеться з Огнеупором, а Титан-УПО буде протистоятиме Тясмину.

Хлібодар (Суботці) – Тясмин (Олександрівка) – 3:2 (1:1)
Арбітри: Комар Денис, Олійник Анастасія, Данілов Денис
Голи: Тюпа Дмитро, 18 (1:0), Леськів Владислав, 20 (1:1), Ващенко Андрій, 34 (1:2), Аніцой Кирило, 38 (2:2), Тюпа Дмитро, 40 (3:2)

Титан-УПО (Кропивницький) – Огнеупор (Катеринівка) – 5:2 (4:1)
Арбітри: Дяденко Віталій, Курбанов Заур, Поркуян Євген
Голи: Бандурко Максим, 1 (0:1), Головченко Вячеслав, 2 (1:1), Кулик Віталій, 10 (2:1), Согутовський Дмитро, 11 (3:1), Кривошей Єгор, 17 (4:1), Бандурко Максим, 35 (4:2), Замніус Артем, 39 (5:2)