Поступилися команді СКІФ

Відбулися чотири матчі четвертого туру Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2023 року.

Хлібодар у звітному турі гостював у команди СКІФ. У першій половині зустрічі гравці Хлібодару мали три чудові моменти для взяття воріт, але ними не скористалися. На шостій хвилині матчу захисник Хлібодару, підключившись на подачу кутового, не влучив у створ воріт суперника. Через 24 хвилини Мазуров мав подібний момент, але підвела реалізація. Мазуров не скористався своїм моментом. Не забиваєш ти – забивають тобі. Завдяки шаленому удару Білана СКІФу вдалося відкрити рахунок.

Після перерви команда Хлібодар мала більше ризикувати та відкриватися у захисті, намагаючись зрівняти рахунок. Вільними зонами у захисті чудово скористався лідер СКІФа Поплавка, який оформив дубль та одного разу асистував своєму партнеру. Хлібодару вдалося забити один гол – відзначився Іванов.

Команда Хлібодар, яка в останній момент замінила Кристал, що мав стартувати у чемпіонаті Кіровоградської області, нині перебуває на шляху побудови своєї гри та набирання фізичної форми. У наступному турі, 28 травня, на Хлібодар чекає ще один виїзний матч. Суперником буде Козак з села Могутнє.

«СКІФ» (Соколівське) – «Хлібодар» (Суботці) 4:1 (1:0)
Арбітри: Скрипка Максим, Кравченко Олексій, Удовенко Сергій
Голи: Білан Даніїл 41ʼ (1:0), Поплавка Ярослав 53ʼ (2:0), Шевцов Олександр 69ʼ (3:0), Іванов Дмитро 83ʼ (3:1), Поплавка Ярослав 90+2ʼ (4:1).
Попередження: Білан Даніїл «СКІФ» 14ʼ, Шевцов Олександр «СКІФ» 85ʼ, Душак Гліб «Хлібодар» 85ʼ.

Результати інших матчів 4-го туру Першої ліги:

ФК «Первозванівка» – ФК «Відродження» (Червоний Яр) 4:1 (2:1)
Арбітри: Долованюк Павло, Олексієнко Микола, Бабанський Євген
Голи: Замніус Артем 4ʼ (1:0), Гоценко Вадим 11ʼ (1:1), Дорофєєв Микита +38ʼ (2:1), Гронський Владислав 67ʼ (3:1), Манастирний Олексій 69ʼ (4:1)
Попередження: Компанієць Анатолій ФК «Відродження» 37ʼ

ФК «Аджамка» – «Новатор» (Бобринець) 1:1 (1:0)
Арбітри: Логін Олег, Дануца Артем, Павлик Володимир
Голи: Скрипка Сергій 23ʼ (1:0), Гапоненко Сергій 54ʼ (1:1)
Попередження: Скрипка Сергій ФК «Аджамка» 5ʼ, Ткаченко Олександр ФК «Аджамка» 56ʼ, Філіпенко Артем «Новатор» 60ʼ, Кононенко Кирило «Новатор» 74ʼ, Потьомка Віталій «Новатор» 89ʼ.

ФК «Динамо» (Червоновершка) – ФК «Великосеверинівська ТГ» 2:1 (1:0)
Арбітри: Данілов Денис, Поркуян Євген, Гордовий Микола
Голи: Васьківський Андрій 37ʼ (1:0), Васьківський Андрій 57ʼ (2:0), Самченко Василь 60ʼ (2:1)
Попередження: Бурилін Олександр ФК «Динамо» 39ʼ, Павленко Едуард ФК «Динамо» 54ʼ, Устименко Микита ФК «Великосеверинівська ТГ» 87ʼ

«Соколівська ТГ» – ФК «Козак» (Могутнє) 4:1 (1:1)
Арбітри: Стрельцов Олексій, Гайсьонок Владислав, Дануца Артем
Голи: Кочмар Дмитро 9ʼ (0:1), Яненський Руслан 17ʼ (1:1), Висотенко Максим 60ʼ (2:1), Мажаєв Антон 66ʼ (3:1), Васютинський Віктор 90+5ʼ (4:1)
Попередження: Криворучко Василь «Соколівська ТГ» 77ʼ

«Арсенал» (Новоархангельськ) – ФК «Клинці» 3:1 (2:0)
Арбітри: Поркуян Євген, Данілов Денис, Гордовий Микола
Голи: Бабенко Назар 11ʼ (1:0), Зубець Олександр 41ʼ (2:0), Передерієнко Дмитро 61ʼ (2:1), Доник Євгеній 75ʼ (3:1), Бабенко Назар 90ʼ (не реалізований пенальті)
Попередження: Козлов Всеволод «Арсенал» 3ʼ, Замуренко Віталій ФК «Клинці» 8ʼ, Лісничий Юрій ФК «Клинці» 27ʼ, Доник Євгеній «Арсенал» 55ʼ, Чебаний Володимир ФК «Клинці» 56ʼ, Демидов Іван ФК «Клинці» 90ʼ, Зенькин Єгор «Арсенал» 90+3ʼ

ФК «Усівка» (Олександрія) – «Огнеупор» (Катеринівка) 2:1 (2:1)
Арбітри: Куделя Олексій, Архіпов Олександр, Ткаченко Сергій
Голи: Мірошник Дмитро 4ʼ (1:0), Мірошник Дмитро 17ʼ (2:0), Вітряченко Ігор 32ʼ (2:1)
Попередження: Пономаренко Ернест «Огнеупор» 45+1ʼ, Кононенко Володимир ФК «Усівка» 57ʼ, Вітряченко Ігор «Огнеупор» 90+2ʼ