Зайцев: Потрібно кожен момент вирішувати

Нападник Хлібодару Олександр Зайцев поділився своїми враженнями про старт команди у Першій лізі чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорів.

– Поділіться, будь ласка, своїми враженнями про стартові матчі команди.
– На жаль, ми програли у трьох матчах. Нам не щастить. Є проблеми з реалізацією моментів. Після чемпіонату району складно грати на чемпіонаті області.

– Відчутна різниця у рівнях команд у чемпіонатах району та області?
– Не набагато. Усівка у нас грала і у районі. З ким ми грали, не сказав би, що їх рівень набагато вище рівня команд, що грали у Відкритому чемпіонаті Знам’янського району з футболу минулого сезону.

– І з зіграних матчів який був найбільш невдалим?
– У всіх матчах грали на рівних з суперниками. Ось лише провалили другий тайм домашнього матчу з Усівкою.

– У минулому сезоні Ви були найкращим бомбардиром Відкритого чемпіонату Знам’янського району, забиваючи майже у кожному матчі. У цьому сезоні за три тури чемпіонату області немає результативних дій. З чим це пов’язано?
– У чемпіонаті області менше моментів. У чемпіонаті району за матч мав 10 моментів, з яких два реалізовував. А у чемпіонаті області за матч можу мати два моменти. Потрібно кожен момент вирішувати. Хоча з моментів не було жодного виходу один на один з голкіпером.

– У порівнянні з минулим сезоном не втратили свою фізичну форму?
– Ні, не думаю.

– Після трьох поразок складна ситуація. На Вашу думку, який вихід з ситуації?
– З однією перемогою може стати легше, перш за все, у психологічному плані. Негативні результати давлять на нас. Треба якомога швидше перемогти.