Наш суперник – Новатор

10 травня Хлібодар у четвертому турі Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорів на виїзді зіграє з Новатором (Бобринець).

Матч відбудеться на стадіоні у місті Бобринець. Початок матчу о 16:00. Представляємо майбутнього суперника.

Наприкінці 2017 року футбольний клуб Новатор відзначив 30-річчя. За три десятиліття свого існування Новатор показав себе, як гідно не лише в рамках районних змагань, а також й на обласному рівні. Найвищих своїх досягнень Новатор мав у 90-ті роки минулого століття. У сезоні 1993/1994 років Новатор був срібним призером чемпіонату Кіровоградської області. У сезоні 1998/1999 років Новатор став чемпіоном області. У сезонах 1999 та 2005 років Новатор завойовував бронзові нагороди чемпіонату Кіровоградської області.

У 2018 році чемпіонат Кіровоградської області проводився у двох лігах – Вищій та Першій. У Першій лізі команди грали, залучаючи лише місцевих футболістів. Новатор успішно виступив у тому чемпіонаті, посівши перше місце.

У нинішньому сезоні у Першій лізі Новатор успішно виступає. У першому турі Новатор на виїзді з рахунком 2:1 переграв ФК Долинська. У другому турі вдома знищив Тясмин (Олександрівка) – 7:1. У третьому турі чемпіонату Новатор у Новоархангельську зіграв внічию (0:0) з місцевим Арсеналом. Сергій Літвін та Олександр Орінко забили по два голи, Михайло Василенко, Владислав Калмиков, Серій Квашенко, Андрій Піньковський та Богдан Смук – по одному.

 

Заявка команди Новатор на нинішній сезон чемпіонату області: