У Суботцях відроджують дитячо-юнацький футбол

У селі Суботці відбулася зустріч голови сільської ради Андрія Борідченка з почесним працівником фізичної культури і спорту України, керівником програми розвитку дитячо-юнацького та молодіжного футболу ФК Зірка, Вадимом Даренком, тренером Іллею Шостаком та тренером дорослої команди Хлібодар Олегом Колюкою.

У ході бесіди були обговорені перспективи розвитку дитячо-юнацького футболу на території села. Найближчими днями у Суботцях буде відкрито відділення комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Суботцівської сільської ради з футболу. Нині ж розпочався набір юних футболістів 2009-2012 років народження до груп відділення. Бажаючі займатися футболу можуть звертатися за телефоном 050 614 32 53 (тренер – Ілля Сергійович Шостак). Відзначимо, що для зарахування до відділення КДЮСШ з футболу потрібна заява батьків, копія медичної довідки дитини та копія її свідоцтва про народження.

Відзначимо, що у Суботцях у 2016 році була заснована доросла футбольна команда Хлібодар (тренер Олег Колюка), спонсором якої є генеральний директор ТОВ Агрофірма Хлібодар Руслан Згривець. За ці неповні 5 років існування вона має вже успіхи. У 2018 році Хлібодар був чемпіоном Знам’янського району з футболу. Також Хлібодар вигравав та ставав призером кількох районних змагань. Останнім успіхом було здобуття Відкритого кубку Суботцівської сільської ради з футзалу, розіграш якого відбувся 20-21 лютого 2021 року.