Капітан Хлібодару: Проблема у нас одна – реалізація моментів

Капітан Хлібодару Валентин Олійник прокоментував виступ команди у першій половині сезону Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футболу.

– Який з матчів першого кола був найбільш складним для Вас?
– У першому колі чемпіонату найбільш складною був матч з Новоукраїнкою…

– На це вплинула несподівана травма Грузина?
– Можливо і так. Команда з Новоукраїнки є добротною, в якій зібрано достатньо досвідчених виконавців. А так всі ігри рівні. Те що з нас вимагає тренер, ми виконуємо. Ми показуємо добротну гру. Проблема у нас одна – реалізація, реалізація і знову реалізація.

– У чотирьох виїзних матчах лише одна поразка від Волохіно. І в тому матчі мали шанси перемогти. Інші три матчі з сильними командами зіграли внічию. При тому у двох матчах втратили перемоги на останніх хвилинах. А от вдома зазнали чотирьох поразок. Чому так?
– Вплинула якість поля у Суботцях. На кращих полях ми демонструємо хороший футбол., низом катаємо, все добре у нас. А домашнє поле це зробити не дозволяє. Але все-таки у нас моментів вистачає. Наші нападники почнуть реалізовувати моменти і тоді ми зможемо і на цьому полі перемагати.

– Прикро було втрачати перемоги у Бобринці та Долинській?
– Так. І в останньому матчі з Арсеналом ми мали чимало моментів, а суперник перший же свій момент реалізував. Тому я вважаю, що не лише по два очки втратили у Бобринці та Долинській, а і у Новоархангельську.