Ціна власних помилок

Хлібодар у 10-му турі Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорів на виїзді зіграв зі Скіфом (Соколівське).

У звітному матчі команда з Суботців ні чим не поступалася суперника, мала не менше небезпечних моментів, але от власні помилки в обороні призвели до двох пропущених голів. Вже на 5-ій хвилині матчу припустили грубу помилку – Воловик зі штрафного пробивав – м’яч відскочив до нападника Скіфа, який відкрив рахунок.

Після пропущеного голу гравці Хлібодару старалися зрівняти рахунок, але не вдалося. Господарям було легше оборонятися на футбольному полі, яке менше за розмірами від стандартного. І ще до перерви захисник Хлібодар грубо помилився у центрі поля і Воловик здійснив по флангу індивідуальний прохід, звідки прострілив на партнера, який безперешкодно подвоїв рахунок.

У другому таймі матчу Зайцев мав три моменти (у першому епізоді його асистував Іванов, у другому – Олійник, – у третьому – захисник суперника привезли собі момент), але їх не реалізував. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь Скіфа.